Zpět do obchodu

Registrace

»Balance« 33rd Anniversary Edition (limitováno na 33ks)

V nepřetržité výrobě od května 1985 je Balance všeobecně uznáván jako jeden z předních světových návrhů gramofonu… a jeden z nejtrvalejších. Ačkoli jeho základní koncept zůstává nezměněn, Balance si užil řadu vylepšení, která udržují jeho výkon na „referenční úrovní“ po více než tři desetiletí: bezprecedentní úspěch v oblasti High End Audio. (Pro historii mimořádného vývoje Balance si prosím vyžádejte kopii naší brožury „A Question of Balance“) Důkaz své dokonalosti, Balance je používán jako absolutní referenční gramofon výrobci, recenzenty, masteringovými inženýry a časopisy po celém světě a získal prakticky každé prestižní ocenění HiFi.

Inspirován společností Leica, jejíž klasické fotoaparáty ztělesňují stejné standardy dokonalosti a dlouhé životnosti, Brinkmann hrdě oznamuje náš „Balance 33-1/3 Anniversary“. Tato sběratelská edice, která je omezena na 33 sekvenčně číslovaných dvouramenných gramofonů, obsahuje unikátní rytí na podstavci ramene, které jej identifikuje jako jedinečný.
Naše speciální edice přichází se všemi představitelnými možnostmi: 12.1 raménko (druhá základna bude vyvrtána podle přání zákazníka), RöNt II vybavený elektronkami NOS Mullard (originální britské) pro vynikající zvuk, zakázková verze nejnovější referenční zolační základny HRS a bohatě ilustrovaná kniha “Coffee Table Book”, podepsaná Helmutem Brinkmannem, popisující historii firmy Brinkmann a gramofonu Balance. Pro vyznavače Brinkmanna nebo pro ty fajnšmekry, kteří požadují to nejlepší, je tento Balance tím nejlepším gramofonem, jaký umíme vyrobit. “33rd Anniversary” Edition: Sběratelský Balance.
 

Speciální funkce Anniversary Balance:
- Omezeno na 33 sekvenčně číslovaných gramofonů: 01/33-33/33.
- Všechny jednotky 33 Anniversary jsou „2ramenné“.
- Obsahuje jedno rameno Brinkmann 12.1. Druhá základna bude připravena pro výběr ramena zákazníka.
- RöNt II Napájecí zdroj s vybranými elektronkami NOS Mullard (original UK) pro dokonalý zvuk.
- Speciálně vyvinutá izolační základna HRS, účinná od nejnižších frekvencí do 40 kHz, s vyrytým logem Brinkmann a HRS.
- Luxusní kniha „Coffee Table Book“ podepsaná Helmutem, která podrobně popisuje 33letou historii firmy Brinkmann Audio a gramofonu Balance, s bohatými fotografiemi nejen produktů Brinkmann Audio.
- Dodáváno v zakázkovým přepravním balení.Pohon: přesný kruhový řemen
Rozměry: (ŠxHxV)550 x 400 x 140 mm
Hmotnost: 35 kg
Talíř: hmotnost 18 kg, Ø 316 mm, výška 90 mm.
Povrch talíře: leštěné křišťálové sklo (zapuštěná montáž)
Základna raménka: jedna základna pro 12,1 raménko s rytinou Anniversary, druhá základna bude připravena pro výběr raménka zákazníkem (uchycení raménka k dispozici prakticky pro jakékoli raménko), snadná a rychlá výměna a nastavení je zajištěno pomocí systému límce.
Součástí dodávky: 2ramenný gramofon, 12,1 raménko, elektronkový zdroj RöNt II s vybranými elektronkami NOS Mullard (originál UK), šroubovací svorka na gramofon, polovodičový zdroj pro vyhřívání ložisek, nářadí, speciálně vyvinutá izolační základna HRS, luxusní kniha „Coffee Table Book“ podepsaná Helmutem Brinkmannem, dodáváno v zakázkovým přepravním balení.

Zpět do obchodu