Zpět do obchodu

Registrace

Balance

Náš nejtěžší gramofon stále běží a běží a běží... v legendárním tichu. Od svého představení v roce 1985 spojuje »Balance« nadčasovou krásu, nejvyšší kvalitu zvuku a perfektní kvalitu sestavení. Základní design zůstal stejný (upřímně řečeno, není moc co vylepšovat), ale v nejlepší Brinkmannově tradici gramofon zaznamenal neustálý vývoj a zvukové optimalizace. Proto je dnes gramofon na špičkové úrovni z hlediska estetiky a technologie – jako tomu bylo vždy – a přitom zní lépe než kdy dříve. Není tedy divu, že »Balance« používá jako absolutní referenční gramofon nejen Brinkmann, ale i řada renomovaných publikací. Není divu, že »Balance« získalo v průběhu let několik ocenění: „Zlatá medaile“ pro gramofony z „Image Hifi Millenium Awards“ nebo cena „Blue Moon“ od www.6moons.com.

Nejnovějším přírůstkem do naší produktové řady je dvouramenný »Balance«. 4-fázový (4 krát 90°) motor Sinus umožňuje velmi plynulé otáčení bez zubů.
Lampový
zdroj RöNt II je ideálním doplňkem pro »Balance«

Pohon: přesný řemen
Rozměry: (ŠxHxV)550 x 400 x 140 mm
Hmotnost: 33 kg
Talíř: hmotnost 18 kg, Ø 316 mm, výška 90 mm.
Povrch talíře: rovné leštěné křišťálové sklo (zapuštěná montáž)
Základna raménka: k dispozici pro 9...12'' raménka (uchycení raménka k dispozici pro prakticky jakékoli raménko), snadná a rychlá výměna a nastavení je zajištěno pomocí systému límce.
Součástí dodávky: gramofon, šroubovací svorka na gramofon, polovodičový zdroj, nářadí
Možnosti: napájecí zdroj »RöNt«, přídavné základny ramen (také pro 12,1'' ramena)

Zpět do obchodu