Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Nyquist Mk II

Na mnichovském High Endu 2016 představil Brinkmann Nyquist: nejpokročilejší streamovací digitálně-analogový převodník, jaký byl kdy vytvořen. Tehdy jsme vysvětlili, že náš jedinečný, uživatelsky vyměnitelný DAC modul umožní snadnou upgradovatelnost a eliminuje zastaralost, což z něj udělá první a jediný digitální komponent „Investment Quality“ (Investiční kvalita). Vydání našeho prvního upgradu Nyquist plní náš slib a dokazuje, že náš koncept funguje v praxi i v teorii. Zcela nový design „Nyquist“ byl optimalizován tak, aby vyhovoval nejnovějším digitálním formátům včetně streamování a přehrávání MQA™ (Master Quality Authenticated), PCM až do 384 kHz/32 bitů (včetně DXD), stejně jako DSD64, DSD128 a DSD256. Hardware i software digitálního modulu Nyquist jsou snadno vyměnitelné uživatelem, což je architektura, která zajišťuje nebývalou životnost a umožňuje Nyquistu zůstat na špici digitálních technologií. Jak bylo slíbeno, Nyquist prakticky eliminuje zastaralost.

Patentovaná technologie vysokonapěťového napájecího zdroje – jedinečná mezi komponenty digitálních zdrojů – přináší výrazné zlepšení výkonu digitálních obvodů. V Nyquist Mk II byla tato technologie vysokonapěťového napájení implementována v širším měřítku. Na rozdíl od pouze jednoho regulátoru výkonu v původním Nyquist, 6 z 12 regulátorů Mk II těží z této technologie. Digitální modul Mk II obsahuje kompletně aktualizovanou část napájecího zdroje, která obsahuje 12 regulátorů výkonu ve srovnání s 11, které se nacházejí v našem produktu první generace. Přídavný regulátor výkonu dosahuje ještě lepšího oddělení hodin DAC od zbytku obvodu s nižším jitterem, zejména při přehrávání přes USB a Ethernet.

Výsledek? Ještě vyšší rozlišení bez ztráty mimořádné muzikálnosti, díky které byl původní Nyquist tak úspěšný. Další průlom nově rozšířeného Brinkmann Design Teamu, vlastní filtry v digitální doméně dále povyšují jak měřený výkon, tak hudební realismus. Po úspěších renomovaných Brinkmannových předzesilovačů Marconi a Edison, Nyquist využívá hybridní obvodovou topologii s elektronkami NOS Telefunken použitými ve výstupním stupni. Ve skutečnosti vývoj Nyquista objevil oblasti, ve kterých by obvody Marconi a Edison mohly být vylepšeny, a vedl k verzím „Mk II“ těchto legendárních produktů.

Protože dnešní hudební fajnšmekři požadují nekompromisní pohodlí a všestrannost, Nyquist nabízí vynikající konektivitu, včetně USB, SPDIF, optických a ethernetových vstupů. Vyvážené, jednostranné a diskrétní sluchátkové výstupy jsou standardní. Nyquist nabízí přehrávání a správu hudby v síti Roon™  a podporuje mnoho streamovacích služeb. Optimalizované, předem vybrané filtry byly pečlivě přizpůsobeny pro každý digitální formát. Komplexní dálkový ovladač nabízí ovládání hlasitosti sluchátek, výběr vstupu, ztlumení a invertování fáze. Díky naší obsedantní pozornosti ke každému z těchto detailů dosahuje Nyquist úrovně uživatelské přívětivosti, která v High End Audio nemá obdoby. Vzhledem k jeho snadnému použití, bezkonkurenčnímu řemeslnému zpracování, celkové možnosti upgradu a samozřejmě zvukové dokonalosti je Nyquist prostě nejlepším digitálním komponentem, který je dnes...a zítra k dispozici!

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení