/// SITE UNDER CONSTRUCTION /// Na stránkách se stále pracuje. V případě dotazů volejte tel. v kontaktech...
Zpět do obchodu

Registrace

CFA-1.2

 POZOR: nový model od začátku roku 2021 !!!

CFA 1.2 je stereofonní zesilovač se třemi lineárními vstupy a jedním vstupem Phono.

Kryt
Nezaměnitelný kryt CFA-1.2 je vyroben z CNC frézovaného hliníku, chemicky broušeného eloxovaného hliníku, CNC frézovaných knoflíků s teflonovými vodicími dráhami a CNC frézovaných nožiček se speciálními syntetickými vložkami, s volitelnými hroty z nerezové oceli.
Chladič a plášť jsou tepelně odděleny, což umožňuje vyšší vnitřní teploty.
Stylově náš hlavní vliv je Bauhaus, rovný lem, forma následující funkce, jednoduchý a prostý design.
Napájecí adaptér

Crayon používá spínané napájecí zdroje, a to jak z důvodu jejich vysokého stupně účinnosti, tak jejich přesnosti, přičemž vstup a výstup jsou důkladně odděleny. Všechny moduly jsou vybaveny speciálními kondenzátory, pro jejich nabíjení se používá spínaný napájecí zdroj.

Obvod a konstrukce
Deska plošných spojů má vícevrstvý design, 3D systém pro vodivé stopy s maximalizovaným stíněním a linearizovaným šířením energie. Tímto způsobem můžeme zajistit co nejkratší tratě. Nejmodernější technologie desek plošných spojů, jako je širokopásmové oddělení Dirk od napájecího napětí do 1 GHz, zajišťují extrémně vysokou elektrickou stabilitu spolu s minimálním elektromagnetickým rušením.

Koncový stupeň je implementován můstkovým zesilovačem, což znamená, že reproduktory jsou propojeny mezi dvěma koncovými stupni. Skutečnost, že tento design je vynikající, ospravedlňuje vysoké úsilí při použití 4 výstupních stupňů.

Přepínání kanálů a hlasitost lze upravit tlačítky nebo dálkovým ovládáním. Prostřednictvím nabídky (stisknutím obou levých tlačítek současně) lze přistupovat k nastavení, kde lze provádět různé úpravy, stejně jako přepínání mezi hlasitostí zobrazenou jako sloupec nebo číslo.
Vyvážení, basy a výšky

Jako speciální funkci lze upravit aplikační body softwarové hlasitosti zadáním účinnosti reproduktoru. To zaručuje nepřetržitý objemový tok bez vytváření krokového chování.
Zesílení každého vstupu lze upravit v krocích po 2 dB podle nejhlasitějšího zdroje (CD přehrávač, DAC, tuner, gramofon atd.) Nebo nejhlasitějšího vstupu.

Phono zesilovač CIA a CFA je vybaven proudovým vstupem schopným MM. Přestože přizpůsobení vstupního odporu není v 99% nutné, stále je to možné.

Všechny vstupy jsou odděleny pomocí proudově kompenzovaných tlumivek. Tento typ širokopásmových tlumivek tlumí symetrické vysokofrekvenční signály od 1 MHz do> 300 MHz bez ovlivnění (asymetrického) vstupního signálu. To také vede k tomu, že zemnící konektory RCA jsou také odděleny HF.

BARVY
Naše jednotky jsou k dispozici ve standardním hliníku nebo v nadčasové elegantní černé barvě.

Case made of massive milled aluminium parts
Speaker Output 2×90 Watts / 4 Ohms
(2×64 Watts / 8 Ohms)
3 Line Inputs, 1 Phono Input, 1 Record Output, 1 controlled Output
Ergonomic Remote Control
Lamellar Heatsink Design for optimal cooling characteristics
Setup:
Input Amplification adjustable
Phono Input for MC / MM
Loudness: on/off
Loudness Starting Points adjustable to Speaker Efficiency
LCD Volume Display, either dB Value or Bar Display
Remote Control: „Crayon RC5“ or „Bent Audio Remote“

Zpět do obchodu