Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

CFA-1.2

 POZOR: očekáváme nový aktualizovaný model CFA !!!

CFA 1.2 je stereofonní zesilovač se třemi lineárními vstupy a jedním vstupem Phono.

Kryt
Nezaměnitelný kryt CFA-1.2 je vyroben z CNC frézovaného hliníku, chemicky broušeného eloxovaného hliníku, CNC frézovaných knoflíků s teflonovými vodicími dráhami a CNC frézovaných nožiček se speciálními syntetickými vložkami, s volitelnými hroty z nerezové oceli.
Chladič a plášť jsou tepelně odděleny, což umožňuje vyšší vnitřní teploty.
Stylově náš hlavní vliv je Bauhaus, rovný lem, forma následující funkce, jednoduchý a prostý design.
Napájecí adaptér

Crayon používá spínané napájecí zdroje, a to jak z důvodu jejich vysokého stupně účinnosti, tak jejich přesnosti, přičemž vstup a výstup jsou důkladně odděleny. Všechny moduly jsou vybaveny speciálními kondenzátory, pro jejich nabíjení se používá spínaný napájecí zdroj.

Obvod a konstrukce
Deska plošných spojů má vícevrstvý design, 3D systém pro vodivé stopy s maximalizovaným stíněním a linearizovaným šířením energie. Tímto způsobem můžeme zajistit co nejkratší tratě. Nejmodernější technologie desek plošných spojů, jako je širokopásmové oddělení Dirk od napájecího napětí do 1 GHz, zajišťují extrémně vysokou elektrickou stabilitu spolu s minimálním elektromagnetickým rušením.

Koncový stupeň je implementován můstkovým zesilovačem, což znamená, že reproduktory jsou propojeny mezi dvěma koncovými stupni. Skutečnost, že tento design je vynikající, ospravedlňuje vysoké úsilí při použití 4 výstupních stupňů.

Přepínání kanálů a hlasitost lze upravit tlačítky nebo dálkovým ovládáním. Prostřednictvím nabídky (stisknutím obou levých tlačítek současně) lze přistupovat k nastavení, kde lze provádět různé úpravy, stejně jako přepínání mezi hlasitostí zobrazenou jako sloupec nebo číslo.
Vyvážení, basy a výšky

Jako speciální funkci lze upravit aplikační body softwarové hlasitosti zadáním účinnosti reproduktoru. To zaručuje nepřetržitý objemový tok bez vytváření krokového chování.
Zesílení každého vstupu lze upravit v krocích po 2 dB podle nejhlasitějšího zdroje (CD přehrávač, DAC, tuner, gramofon atd.) Nebo nejhlasitějšího vstupu.

Phono zesilovač CIA a CFA je vybaven proudovým vstupem schopným MM. Přestože přizpůsobení vstupního odporu není v 99% nutné, stále je to možné.

Všechny vstupy jsou odděleny pomocí proudově kompenzovaných tlumivek. Tento typ širokopásmových tlumivek tlumí symetrické vysokofrekvenční signály od 1 MHz do> 300 MHz bez ovlivnění (asymetrického) vstupního signálu. To také vede k tomu, že zemnící konektory RCA jsou také odděleny HF.

BARVY
Naše jednotky jsou k dispozici ve standardním hliníku nebo v nadčasové elegantní černé barvě.

Vysoce kvalitní hliníkové šasi
Výstup 2×90 Watts / 4 Ohm (2×64 Watt / 8 Ohm)
3 Linkové Vstupy, 1 Phono Vstup, 1 Record Výstup, 1 Regulovaný Výstup
Ergonomické dálkové ovládání
Základna funguje jako chladič
Setup:
Nastavitelné zesílení vstupů
Phono Vstup pro MC / MM
Loudness: on/off
Loudness přizpůsobitelné zatížitelnosti Vašich reproduktorů
LCD Volume Display, Hodnota v dB nebo Grafické znázornění
Dálkový Ovladač: „Crayon RC5“ nebo „Bent Audio Remote“

Crayon CFA-1.2     130 000,- Kč

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení