Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Innuos PhoenixNET -DEMO-

Innuos PhoenixNET ultimativní audiofilský switch ve stříbrné barvě. Demo kus ve 100% stavu s plnou zárukou za zvýhodněnou cenu.

59 990 Kč
PhoenixNET Silver Perspective
Tip Výprodej Doprava zdarma

Innuos PhoenixNET -DEMO-

Kód: 344
Neohodnoceno

Innuos PhoenixNET ultimativní audiofilský switch ve stříbrné barvě. Demo kus ve 100% stavu s plnou zárukou za zvýhodněnou cenu.

PhoenixNET
Design je zaměřen na 4 oblasti: Hluk, Hodiny, Napájení a Vibrace.

01. Minimalizujte hluk síťového switche. Jednodušší síťový switch s rychlostí 100 Mb/s má za následek nižší úroveň provozního hluku ve srovnání s Gigabitovým. Čip síťového switche bez interních spínacích regulátorů. Všechna 3 nezávislá napětí napájená interním lineárním napájecím zdrojem Statement s nezávislou regulací velmi nízkého šumu. Masivní jednotlivé síťové izolační transformátory k další izolaci od šumu vycházejícího z routeru nebo připojených zařízení. Správné množství individuálně stíněných, vysoce kvalitních ethernetových portů pájených přímo na desku bez kontrolky aktivity ethernetu, protože blikající LED diody zavádějí značný elektrický šum. Absorpce EMI na správných místech, aby bylo možné zachytit vznikající interference před ovlivněním dalších komponent.

02. Zvýšená přesnost a stabilita hodin, Používá stejný oscilátor OCXO 3ppb 25MHz, jaký se používá v Statementu, samostatně napájený vlastním lineárním napájením a připojený přímo k čipu switche, čímž se zabrání ztrátám přesnosti při použití externích hlavních hodin.

03. Poskytuje komponentám čistou energii. 2 nezávislé lineární napájecí zdroje Statement s krytkami Mundorf Caps pro individuální napájení hodin OCXO a základní desky, což udržuje krátkou cestu napájení s menšími možnostmi kontaminace EMI.

04. Minimalizujte vibrace na součástkách. Vibrace byly řízeny na 3 úrovních: antivibrační patky vyladěné na rezonanční frekvenci šasi, úprava horního krytu pro převod vibrací zachycených ze zvukových vln na malé množství tepla a robustní porty RJ45 se silikonovým připojením k šasi.

Jméno značky: innuos
Kategorie: Výprodej ze studia
Dostupnost: Skladem
59 990 Kč
70 500 Kč Ušetříte 15 %
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení