Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Innuos PhoenixUSB -DEMO-

Innuos Phoenix USB Reclocker ve stříbrné barvě. Demo kus ve 100% stavu s plnou zárukou za zvýhodněnou cenu.

59 990 Kč
PhoenixUSB Silver Perspective
Tip Výprodej Doprava zdarma

Innuos PhoenixUSB -DEMO-

Kód: 296
Neohodnoceno

Innuos Phoenix USB Reclocker ve stříbrné barvě. Demo kus ve 100% stavu s plnou zárukou za zvýhodněnou cenu.

PhoenixUSB Reclocker přijímá signál USB z jakéhokoli zdroje a zcela jej regeneruje na extrémně přesný signál, který se přivádí do vašeho DAC, což mu umožňuje podávat nejlepší výkon.
PhoenixUSB nabízí v jedné jednotce ekvivalent 3 samostatných komponent: USB regenerátor, lineární napájecí zdroj a externí hlavní hodiny s vlastním lineárním napájecím zdrojem.

Innuos použil 3 hlavní přístupy k designu, které vzešly z jejich zkušeností s vlajkovým hudebním serverem Innuos STATEMENT:
USB čip regenerující signál neobsahuje žádné spínací regulátory. Všechna 3 nezávislá napětí na čipu pocházejí z nezávislého lineárního napájecího zdroje s další regulací zajišťovanou 3 sadami regulátorů LT3045.
Použití hodin 3ppb OCXO běžících přímo na 24MHz a připojených přes deskovou stopu jen pár palců od USB čipu. Proto nedochází ke ztrátě přesnosti kabelů a konektorů, jako je tomu v případě použití externích hlavních hodin 10 MHz s dalším generátorem hodin 24 MHz.
Dva nezávislé lineární napájecí zdroje na úrovni Statement, jeden vyhrazený pro hodiny OCXO a druhý používaný pro napájení USB čipu / 5V USB linky.

Jméno značky: innuos
Kategorie: Výprodej ze studia
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
59 990 Kč
70 500 Kč Ušetříte 15 % 49 578,51 Kč bez DPH
Zpět do obchodu