Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Innuos Phoenix USB -DEMO-

Innuos Phoenix USB Reclocker ve stříbrné barvě. Demo kus ve 100% stavu s plnou zárukou za zvýhodněnou cenu.

59 925 Kč
PhoenixUSB Silver Perspective
Tip Výprodej Doprava zdarma

Innuos Phoenix USB -DEMO-

Kód: 296
Neohodnoceno

Innuos Phoenix USB Reclocker ve stříbrné barvě. Demo kus ve 100% stavu s plnou zárukou za zvýhodněnou cenu.

PhoenixUSB Reclocker přijímá signál USB z jakéhokoli zdroje a zcela jej regeneruje na extrémně přesný signál, který se přivádí do vašeho DAC, což mu umožňuje podávat nejlepší výkon.
PhoenixUSB nabízí v jedné jednotce ekvivalent 3 samostatných komponent: USB regenerátor, lineární napájecí zdroj a externí hlavní hodiny s vlastním lineárním napájecím zdrojem.

Innuos použil 3 hlavní přístupy k designu, které vzešly z jejich zkušeností s vlajkovým hudebním serverem Innuos STATEMENT:
USB čip regenerující signál neobsahuje žádné spínací regulátory. Všechna 3 nezávislá napětí na čipu pocházejí z nezávislého lineárního napájecího zdroje s další regulací zajišťovanou 3 sadami regulátorů LT3045.
Použití hodin 3ppb OCXO běžících přímo na 24MHz a připojených přes deskovou stopu jen pár palců od USB čipu. Proto nedochází ke ztrátě přesnosti kabelů a konektorů, jako je tomu v případě použití externích hlavních hodin 10 MHz s dalším generátorem hodin 24 MHz.
Dva nezávislé lineární napájecí zdroje na úrovni Statement, jeden vyhrazený pro hodiny OCXO a druhý používaný pro napájení USB čipu / 5V USB linky.

Jméno značky: innuos
Kategorie: Výprodej ze studia
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
59 925 Kč
70 500 Kč Ušetříte 15 %
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení