Zpět do obchodu

Registrace

PhoenixNET

Navrženo od základu pro síťový zvuk.
Typické IT síťové switche / routery jsou navrženy pro jediný účel - posílat data z A do B s rušením a přesností, která je „dostatečná“ pro rychlost přenosu. To je v pořádku pro datové sítě, ale pokud se jedná o citlivé komponenty, jako jsou DAC a předzesilovače, bude to mít zvukový dopad na kvalitu zvuku...
PhoenixNET je realizací filozofie Innuosu jednoduchosti a čistoty signálu aplikované na síťový switch. Poté, co jsme začali vylepšením hodin ethernetových portů na naší vlajkové lodi Statement, Innuos nyní posunul koncept na další úroveň se zcela novým designem síťového switche, který se zaměřuje výhradně na použití v audiu.

Design je zaměřen na 4 oblasti: Hluk, Hodiny, Napájení a Vibrace.

01. Minimalizujte hluk síťového switche. Jednodušší síťový switch s rychlostí 100 Mb/s má za následek nižší úroveň provozního hluku ve srovnání s Gigabitovým. Čip síťového switche bez interních spínacích regulátorů. Všechna 3 nezávislá napětí napájená interním lineárním napájecím zdrojem Statement s nezávislou regulací velmi nízkého šumu. Masivní jednotlivé síťové izolační transformátory k další izolaci od šumu vycházejícího z routeru nebo připojených zařízení. Správné množství individuálně stíněných, vysoce kvalitních ethernetových portů pájených přímo na desku bez kontrolky aktivity ethernetu, protože blikající LED diody zavádějí značný elektrický šum. Absorpce EMI na správných místech, aby bylo možné zachytit vznikající interference před ovlivněním dalších komponent.

02. Zvýšená přesnost a stabilita hodin, Používá stejný oscilátor OCXO 3ppb 25MHz, jaký se používá v Statementu, samostatně napájený vlastním lineárním napájením a připojený přímo k čipu switche, čímž se zabrání ztrátám přesnosti při použití externích hlavních hodin.

03. Poskytuje komponentám čistou energii. 2 nezávislé lineární napájecí zdroje Statement s krytkami Mundorf Caps pro individuální napájení hodin OCXO a základní desky, což udržuje krátkou cestu napájení s menšími možnostmi kontaminace EMI.

04. Minimalizujte vibrace na součástkách. Vibrace byly řízeny na 3 úrovních: antivibrační patky vyladěné na rezonanční frekvenci šasi, úprava horního krytu pro převod vibrací zachycených ze zvukových vln na malé množství tepla a robustní porty RJ45 se silikonovým připojením k šasi.

Zpět do obchodu