Zpět do obchodu

Registrace

PhoenixUSB

PhoenixUSB Reclocker přijímá signál USB z jakéhokoli zdroje a zcela jej regeneruje na extrémně přesný signál, který se přivádí do vašeho DAC, což mu umožňuje podávat nejlepší výkon.
PhoenixUSB nabízí v jedné jednotce ekvivalent 3 samostatných komponent: USB regenerátor, lineární napájecí zdroj a externí hlavní hodiny s vlastním lineárním napájecím zdrojem.


Innuos použil 3 hlavní přístupy k designu, které vzešly z jejich zkušeností s vlajkovým hudebním serverem Innuos STATEMENT:
USB čip regenerující signál neobsahuje žádné spínací regulátory. Všechna 3 nezávislá napětí na čipu pocházejí z nezávislého lineárního napájecího zdroje s další regulací zajišťovanou 3 sadami regulátorů LT3045.
Použití hodin 3ppb OCXO běžících přímo na 24MHz a připojených přes deskovou stopu jen pár palců od USB čipu. Proto nedochází ke ztrátě přesnosti kabelů a konektorů, jako je tomu v případě použití externích hlavních hodin 10 MHz s dalším generátorem hodin 24 MHz.
Dva nezávislé lineární napájecí zdroje na úrovni Statement, jeden vyhrazený pro hodiny OCXO a druhý používaný pro napájení USB čipu / 5V USB linky.

Zpět do obchodu