Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Pure AC-4

Pure AC-4 je špičkový kondicionér střídavého proudu, který snižuje hlučnost střídavého proudu o více než 20 dB. Dodává se se 4 pozlacenými AC zásuvkami Furutech FPX, má spouštěcí vstup a výstup a jistič pro přepěťovou ochranu.

30 490 Kč

Pure AC-4

Kód: 374
Neohodnoceno

Pure AC-4 je špičkový kondicionér střídavého proudu, který snižuje hlučnost střídavého proudu o více než 20 dB. Dodává se se 4 pozlacenými AC zásuvkami Furutech FPX, má spouštěcí vstup a výstup a jistič pro přepěťovou ochranu.

Většina našich audio zařízení sdílí domácí AC linku s dalšími elektrickými spotřebiči, jako jsou ledničky, pračky, klimatizace a LED světla. Domácí spotřebiče vydávají elektrický šum přes AC vedení. Není to problém pro základní spotřebitelské audio systémy na masovém trhu, ale v high-end systému, kde optimalizujeme SNR > 90 dB a méně než 0,1 % THD+N, je to oblast, které bychom měli věnovat pozornost. Pure AC-4 zlepšuje zvukovou scénu a rozlišení vašeho audio systému. Ve své hudbě tak můžete slyšet více detailů...
Většina zařízení pro úpravu napájení základní úrovně nedělá dobrou práci při izolování hluku a také komprimuje energii poskytovanou střídavým napájením. To je způsobeno fyzikálními vlastnostmi jednoduché konstrukce filtru a vede to ke ztrátě basů a dynamiky. Špičková zařízení s propracovaným designem, která dokážou dosáhnout vynikajícího filtrování šumu bez vedlejších efektů, stojí mnohem víc, než je cena Pure AC-4. Kromě toho vysokovýkonové zesilovače a malá signální zařízení vyžadují velmi odlišné konstrukce střídavých filtrů a vstupní zařízení střídavých filtrů nejsou optimalizována ani pro jeden z nich.

Uvnitř Pure AC-4 jsou dvě sady filtrů, které vyhovují řadě cílových aplikací:

1) Zařízení citlivá na malý signál, jako je předzesilovač, DAC a přehrávače, využívající dvě výstupní zásuvky, každá s proudovým rozsahem 3A až 8A. Extrémně výkonný obvod LC filtru 7. řádu (používá 7 vysoce výkonných tlumivek, kondenzátorů) s maximálním 1000násobným izolačním výkonem je výslovně navržen pro malá signální zařízení, která jsou velmi náchylná na rušení šumem.

2) Vysokovýkonové zesilovače využívající dvě výstupní zásuvky, každá s proudovým rozsahem 10A až 15A. LC filtr 5. řádu s 10 až 50násobnou izolací je navržen tak, aby dodával maximální proud 27A. Induktor je vinutý měděným drátem o tloušťce 1,6 mm, aby byl umožněn vysoký průtok proudu.

Další funkce

FURUTECH FPX vysoce kvalitní galvanicky pozlacené (24karátové zlato) AC zásuvky. Řada FPX má konstrukci s kolíkovou vložkou, která zajišťuje zvýšené kontaktní plochy a stabilní přenos.

Monitorování střídavého proudu, které současně zobrazuje napětí, proud a výkon. Displej lze vypnout.

Implementace více než 4 AC zásuvek na stejné šasi by zvýšila rušení, a tím by snížila výkon. Doporučujeme uživatelům zakoupit více zařízení Pure AC-4, pokud potřebují více než 4 zásuvky.


Specifikace

Vstup: 100V ~ 240VAC (50~60Hz)
Jistič: 15A
Výstup*: 10A x 2, 3A x 2
Spouštěcí vstup: DC3V ~ 30V 2mA
Spouštěcí výstup: DC12V 50mA
Rozměry produktu: 74 mm x 330 mm x 253 mm (V x Š x H)
Rozměr balení: 150 mm x 360 mm x 420 mm (V x Š x H)
Hmotnost produktu: 3,5 kg; Hmotnost balení: 5 kg
Záruka: 2 roky

*Pure AC-4 je navržen tak, aby poskytoval nepřetržitý proud 19A s okamžitým proudem 35A.

Jméno značky: NuPrime
Kategorie: NuPrime
Dostupnost: Skladem
30 490 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení