Zpět do obchodu

Registrace

Qln

V Qln pevně věříme, že zážitek se zlepšuje, čím blíže reprodukovaná hudba odpovídá původní interpretaci. Proto se snažíme vytvořit zařízení, které umožní, aby vše v zaznamenaném materiálu bylo slyšitelné v nejjemnějších detailech a co nejméně se měnilo.
Také věříme, že byste si měli mít možnost užít hudbu doma. Naše reproduktory jsou navrženy tak, aby fungovaly co nejlépe tam, kde je pravděpodobné, že budou použity - v obývacím pokoji.
Společnost Qln začala v roce 1977 s myšlenkou, jak by měl být reproduktor navržen tak, aby co nejlépe reprodukoval zvukovou scénu. Tato základní ambice přetrvává i dnes a my nešetříme úsilím o zdokonalování našich produktů a využívání výsledků našeho výzkumu.

 Od počátku 80. let působíme v Evropě, Severní Americe a na Dálném východě. Vyvíjíme vlastní metody a materiály. Při vývoji měničů spolupracujeme s našimi dodavateli a neustále hledáme technická vylepšení. Ale stále vidíme hudbu jako celek přinesenou posluchači, jako hlavní ambici.

V letech 2003–2012 byla značka Qln vlastněna jinou společností vyrábějící produkty se značkou QLN. Tyto produkty nejsou na tomto webu zahrnuty, protože se nejedná o naše produkty. Od roku 2013 je značka Qln zpět u původního majitele a my budeme i nadále vyrábět jedinečné produkty, které známe.

Chceme, abyste poslouchali hudbu - ne reproduktory.

QLN One

The One představuje začátek designu komolé pyramidy Qln. The One debutoval v roce 1981 na CES jako p...

Prestige One

Qln Prestige One je monitor referenčního kalibru odpovídající úrovni výkonu oceněné řady Prest...

Prestige Three

Qln Prestige Three je dvoupásmový sloupový reproduktor. Vychází z klasického designu Qln Sig...

Prestige Five

S potěšením vám představujeme Qln Prestige Five - bezprecedentní 2,5pásmový, sloupový reproduk...

Sonora

S hrdostí představujeme novou éru v historii Qln. Qln Sonora s širokopásmovým měničem a s př...

Qubic 10

Cílem Qln Qubic 10 bylo vytvořit reproduktor s kombinací vizuálního nadčasového designu a schopnosti...

6 položek celkem
Zpět do obchodu