/// SITE UNDER CONSTRUCTION /// Na stránkách se stále pracuje. V případě dotazů volejte tel. v kontaktech...
Zpět do obchodu

Registrace

Qln

V Qln pevně věříme, že zážitek se zlepšuje, čím blíže reprodukovaná hudba odpovídá původní interpretaci. Proto se snažíme vytvořit zařízení, které umožní, aby vše v zaznamenaném materiálu bylo slyšitelné v nejjemnějších detailech a co nejméně se měnilo.
Také věříme, že byste si měli mít možnost užít hudbu doma. Naše reproduktory jsou navrženy tak, aby fungovaly co nejlépe tam, kde je pravděpodobné, že budou použity - v obývacím pokoji.
Společnost Qln začala v roce 1977 s myšlenkou, jak by měl být reproduktor navržen tak, aby co nejlépe reprodukoval zvukovou scénu. Tato základní ambice přetrvává i dnes a my nešetříme úsilím o zdokonalování našich produktů a využívání výsledků našeho výzkumu.

 

Od počátku 80. let působíme v Evropě, Severní Americe a na Dálném východě. Vyvíjíme vlastní metody a materiály. Při vývoji měničů spolupracujeme s našimi dodavateli a neustále hledáme technická vylepšení. Ale stále vidíme hudbu jako celek přinesenou posluchači, jako hlavní ambici.

V letech 2003–2012 byla značka Qln vlastněna jinou společností vyrábějící produkty se značkou QLN. Tyto produkty nejsou na tomto webu zahrnuty, protože se nejedná o naše produkty. Od roku 2013 je značka Qln zpět u původního majitele a my budeme i nadále vyrábět jedinečné produkty, které známe.

Chceme, abyste poslouchali hudbu - ne reproduktory.

Sonora

Introduction We proudly present a new era in Qln history. The Qln Sonora with fullrange driv...

Prestige Five

IntroductionWe are pleased to introduce the Qln Prestige Five – an unprecedented 2.5-way, floo...

Prestige Three

Introduction Qln Prestige Three is a 2-way floor standing speaker. Based on the classic Qln ...

Prestige One

Introduction Qln Prestige One is sharing the same basic DNA as the Iconic Qln Signature speake...

Signature 3

Introduction Qln is proud to present the new Signature 3 – refined speaker engineering at th...

5 položek celkem
Zpět do obchodu