/// SITE UNDER CONSTRUCTION /// Na stránkách se stále pracuje. V případě dotazů volejte tel. v kontaktech...
Zpět do obchodu

Registrace

Qln

V Qln pevně věříme, že zážitek se zlepšuje, čím blíže reprodukovaná hudba odpovídá původní interpretaci. Proto se snažíme vytvořit zařízení, které umožní, aby vše v zaznamenaném materiálu bylo slyšitelné v nejjemnějších detailech a co nejméně se měnilo.
Také věříme, že byste si měli mít možnost užít hudbu doma. Naše reproduktory jsou navrženy tak, aby fungovaly co nejlépe tam, kde je pravděpodobné, že budou použity - v obývacím pokoji.
Společnost Qln začala v roce 1977 s myšlenkou, jak by měl být reproduktor navržen tak, aby co nejlépe reprodukoval zvukovou scénu. Tato základní ambice přetrvává i dnes a my nešetříme úsilím o zdokonalování našich produktů a využívání výsledků našeho výzkumu.

 Od počátku 80. let působíme v Evropě, Severní Americe a na Dálném východě. Vyvíjíme vlastní metody a materiály. Při vývoji měničů spolupracujeme s našimi dodavateli a neustále hledáme technická vylepšení. Ale stále vidíme hudbu jako celek přinesenou posluchači, jako hlavní ambici.

V letech 2003–2012 byla značka Qln vlastněna jinou společností vyrábějící produkty se značkou QLN. Tyto produkty nejsou na tomto webu zahrnuty, protože se nejedná o naše produkty. Od roku 2013 je značka Qln zpět u původního majitele a my budeme i nadále vyrábět jedinečné produkty, které známe.

Chceme, abyste poslouchali hudbu - ne reproduktory.

Prestige One

Qln Prestige One je monitor referenčního kalibru odpovídající úrovni výkonu oceněné řady Prest...

Prestige Three

Qln Prestige Three je dvoupásmový sloupový reproduktor. Vychází z klasického designu Qln Sig...

Prestige Five

S potěšením vám představujeme Qln Prestige Five - bezprecedentní 2,5pásmový, sloupový reproduk...

Sonora

S hrdostí představujeme novou éru v historii Qln. Qln Sonora s širokopásmovým měničem a s př...

4 položek celkem
Zpět do obchodu