Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Qubic 10


Cílem Qln Qubic 10 bylo vytvořit reproduktor s kombinací vizuálního nadčasového designu a schopnosti přimět vás pouze poslouchat hudbu a ne související technická řešení. Tam, kde jiní předvádějí svá technická řešení, my se je snažíme schovat a představit jen kus hudebního nábytku, který lze pěkně umístit do vašeho obývacího pokoje. Všechna technická řešení jsou k dispozici, ale jejich jedinou úlohou je znovu vytvořit nahranou hudbu z vašeho zdroje. Nesmíme zapomínat, že účelem reproduktoru je připomenout originální zvukovou událost, znovu ji oživit a poskytnout stejné emoce, jaké pociťujeme při poslechu velkého orchestru, smyčcového kvarteta, rockové kapely, jazzového tria nebo jen vokál s klavírem. To je důvod, proč Qln uvažuje o reproduktorech jako o hudebních nástrojích. Víme, že dobrý zvuk závisí na akustické komoře – stejně jako u strunného nástroje. Ale na rozdíl od hudebních nástrojů zvuk nevytváříme, ale pouze reprodukujeme. Společnost Qln vždy hledala tvary a proporce skříněk, které zaručí výjimečnou kontrolu vnitřní rezonance, dokonalou akustiku, vynikající stabilitu měniče, fázovou odezvu a snadnou integraci v místnostech. Jako vždy je zde u Qln celkový funkční design výsledkem nároků na výsledný zvuk.

Skříň
Skříň je vyladěna tak, aby docházelo k přirozenému odvalování bez jakéhokoli zvonění v kroku. Skříň je vyrobena z 21 mm silné HDF desky s vnitřními tlumícími podložkami pro minimalizaci rezonancí materiálu skříně. Skříň je silně vyztužena, aby byla skříň tuhá, a tlumicí podložky nejsou rezonanční, takže skříň neukládá zvuk v časové oblasti. Přírodní vlna se používá pro vnitřní akustické tlumení, protože nejlépe sonduje a má širší frekvenční tlumení vnitřního zvuku. Je volně zabalený, takže neukládáme zvuk do tlumícího materiálu. Používáme minimum tlumícího materiálu a aplikujeme jej tam, kde je to nejvíce nasazené, ve středu a uprostřed skříně je rychlost vzduchu na maximu. Poté můžeme aplikovat minimální tlumicí materiál, abychom dosáhli maximálního tlumení vnitřního zvuku.


Výhybka
Dvoucestná výhybka s minimálním počtem součástek je napevno propojena se špičkovými kondenzátory Mundorf a zapékanými vzduchovými cívkami, aby se zabránilo rezonancím vnitřních součástí a filtrů. Výsledkem je dokonalé načasování v rámci výhybky v celém frekvenčním rozsahu.

Měniče
Měniče byly speciálně vybrány a vyvinuty na zakázku renomovaným dánským výrobcem ovladačů Scan-Speak a nabízí nejnovější technologii reproduktorů. Středobasový měnič s vláknovým kuželem se svým vestavěným měděným kroužkem v systému magnetů nabízí symetrický zátah a vyšší dynamiku ve středním pásmu, současně potlačuje intermodulační zkreslení, což má za následek špičkové zpracování hlasu ve špičkové kvalitě a úžasnou neslyšenou mikro/makro dynamiku v kompaktním dvoupásmovém provedení reproduktoru. 25mm široký prostorový výškový reproduktor nabízí vynikající vokální prezentaci a vynikající zobrazení v široké poslechové oblasti. Jeho velký ubíraný okraj, vestavěný měděný prstenec a textilní kupolová membrána poskytují plochou frekvenční odezvu nad 30 kHz s vynikajícím rozptylem mimo osu. Velká zadní akustická komora poskytuje nízkou kompresi a snižuje rezonanci systému výškových reproduktorů hluboko pod bod výhybky.

Kabely a konektory reproduktorů
Vnitřní kabeláž je naše vlastní, jsou použity kabely se speciálním designem. Speciálně navržený pro použití jako interní reproduktorový kabel. Všechny komponenty jsou pečlivě ručně vybírány a individuálně testovány na případné odchylky. Terminály WBT z čisté mědi NexgenTM se používají se šrouby pro lepší uchopení.

Impedance: 8 ohmů
Výkon zesilovače: 25-250 Watt RMS
Výškový měnič: 25mm široký surround, měkká kopule se zadní komorou
Středobasový měnič: 178 mm, vláknitý kužel
Citlivost: 88 dB SPL 1 Watt 1m
Nízkofrekvenční výkon: -3dB 52Hz
Ozvučnice: 21 mm s designem filozofie Qboard®
Reproduktorové konektory: WBT Single wire
Rozměry: (VxŠxH): 358x210x260
Váha: 12,0 kg každý
Povrchy: Ořech matt

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení