Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

Sonora

S hrdostí představujeme novou éru v historii Qln. Qln Sonora s širokopásmovým měničem a s přídavným výškovým měničem, který perfektně hraje s nízko napájeným zesilovačem od 5 W a vyšším. Sonora je klasicky navržený vysoce citlivý reproduktor s nejnovější technologií měničů. Zaměřeno na snadnou kontrolu, nízké zkreslení a nerezonanční technologii. Cílem je vytvořit nekomplikovaný zvuk, který se snadno poslouchá a který dobře reaguje i na nejmenší vstupní signál. Jádro Qln filosofie je stále tam. Časově vyrovnané měniče, tichá nerezonující skříň, která hudbě nepřidává barvy. Měniče s extrémně lehkým kuželem s vysokou citlivostí, které lze snadno řídit pomocí malého zesilovače. Vyrobili jsme větší ozvučnici, abychom s takovou membránou dosáhli hlubokých, čistých, nekomprimovaných a přirozených basů s vysokou citlivostí. Elegantní design reproduktorů je uvnitř. Qln Sonora sdílí stejnou DNA jako ostatní reproduktory Qln. Jen jsme to udělali jiným způsobem.

 

Ozvučnice
Ozvučnice je vyrobena z 19 mm silné desky HDF s vnitřními tlumícími podložkami pro minimalizaci rezonancí. Je silně vyztužena, pro maximální pevnost a stabilitu a tlumicí podložky jsou rezonanční, takže skříň neukládá zvuk v časové oblasti. K vnitřnímu akustickému tlumení se používá přírodní vlna, protože zní nejlépe a má širší frekvenční tlumení zvuku uvnitř ozvučnice. Je volně ložená, takže do tlumicího materiálu neukládá zvuk. Používáme minimum tlumicího materiálu a aplikujeme jej tam, kde je nejvíce využíván. Ve středu a uprostřed skříně, kde je rychlost vzduchu maximální. Poté můžeme aplikovat minimum tlumícího materiálu, abychom dosáhli maximálního tlumení vnitřního zvuku.

Vyhýbka
1,5 pásmová vyhýbka s minimálním počtem komponent je pevně propojena s špičkovými kondenzátory Mundorf a vypalovanými vzduchovými cívkami, aby se zabránilo jakýmkoli interním rezonancím komponent. Výsledkem je dokonalé načasování v rámci vyhýbky v celém frekvenčním rozsahu.

Měniče 
Širokopásmový a výškový měnič byly speciálně vybrány a vyvinuty na zakázku renomovanými výrobci v oboru a nabízejí nejnovější pokročilou technologii ovladačů 21. století. Jedinečný lehký osmipalcový širokopásmový měnič s vestavěnými měděnými kroužky v magnetickém systému nabízí symetrický pohon potlačující intermodulační zkreslení. 30 mm široký výškový reproduktor nabízí časové sladění, vynikající vokální podání a vynikající obraz ve všech poslechových polohách. Vestavěný měděný prstenec a textilní kopulovitá membrána poskytují plochou frekvenční odezvu nad 30 KHz. Velká zadní akustická komora poskytuje nízkou kompresi a posouvá rezonanci výškového systému daleko od parametrů vyhýbky. Úroveň je o několik dB nižší než u osmipalcového širokopásmového měniče a přidává jen ty drobné detaily, rozlišení a rozptyl přes 10k, čímž doplňuje širokopásmový měnič.

 

 

Kabely a reproduktorové konektory

Interní kabeláž je náší vlastní speciální konstrukce. Speciálně navrženo pro použití jako vnitřní kabeláž reproduktoru. Všechny komponenty jsou pečlivě ručně vybírány a individuálně testovány na případné odchylky. Šroubovací terminál WBT z čisté mědi NexgenTM jsou vybaveny šrouby s výborným úchopem.

Impedance: 8 ohm
Výkon zesilovače: 5-100 Watt RMS
Výškový měnič: 30mm wave guide, wide surround, soft dome
Širokopásmový měnič: 200mm fullrange, light weight cone
Citlivost: 92 dB SPL 1 Watt 1m
Nízkofrekvenční výkon: -3dB 35Hz
Ozvučnice: 19mm with Qboard® philosophy design
Reproduktorové konektory: WBT Single wire
Rozměry (VxŠxH): 1020x250x300mm
Váha: 29,0 kg každý
Povrchy: Ořech piano, Ořech matt

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení