Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

SVT

SVT skvělé pódium, které Vašemu Hi-Fi umožňuje dýchat.
V návaznosti na úspěch Q4 byl výkonný HiFi stojan SVT vyvinut pro větší HiFi systémy a lepší zvukový výkon. Zakřivené sloupky pomáhají dále snížit rezonanci a odvětrávané police snižují hmotnost a umožňují volné proudění vzduchu kolem vašeho systému.


Je všeobecně známo, že každý komponent v HiFi systému od zesilovače po zdroj, včetně gramofonů, CD přehrávačů a streamerů, je mikrofonní a produkuje rezonanci, která zkresluje kvalitu hudby reprodukované HiFi systémem. Toto zkreslení lze výrazně snížit umístěním HiFi systému na účelově zkonstruovaný výkonný stojan navržený tak, aby se vypořádal s rezonancí. Při jeho konstrukci je rozhodující design HiFi stojanu a použití materiálů. K vývoji našich HiFi stojanů používáme osvědčenou techniku ​​ladění sluchem stejným způsobem, jako se vyvíjejí ty nejlepší hudební nástroje. Z rozsáhlého výzkumu jsme zjistili, že použití neželezných kovů, jako je hliník a bronz, spolu s přírodními materiály, jako je dřevo a bambus, snižují rezonanci. Kromě toho tvar polic a sloupků použitých v HiFi stojanu určí, jak bude rezonance ošetřena. Zejména jsme zjistili, že lehká, ale tuhá konstrukce poskytuje jasnější a čistší hudební výkon.Náš první HiFi stojan – Q4 – byl uveden na trh před dvaceti lety a stále je jedním z našich nejoblíbenějších stojanů po celém světě. Výkonový stojan SVT byl vyvinut pro větší HiFi systémy a lepší zvukový výkon. Zakřivené sloupky eliminují paralelní linie pro další snížení rezonance a odvětrávané police snižují hmotnost a umožňují volné proudění vzduchu kolem vašeho systému. Nyní jsme spustili Bronze Upgrade, který lze snadno dodatečně namontovat na jakýkoli stojan SVT nebo nástěnný držák.

Dostupné barvy:

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení