Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

X Reference


Vyjímečný rack pro Vaše Hi-Fi
.         
Stejně jako každé hudební vystoupení potřebuje pódium, stejně tak jej potřebují i HiFi přístroje, aby hudbu u vás doma oživilo. Kombinací technologie SVT racku a bronzového upgradu jsme efektivně vytvořili rack v racku, díky čemuž je celý systém hudebnější a zábavnější.


Je všeobecně známo, že každý komponent v HiFi systému od zesilovače po zdroj, včetně gramofonů, CD přehrávačů a streamerů, je mikrofonní a produkuje rezonanci, která zkresluje kvalitu hudby reprodukované HiFi systémem. Toto zkreslení lze výrazně snížit umístěním HiFi systému na účelově vyrobený stojan navržený tak, aby se vypořádal s rezonancí. Design vysoce výkonného HiFi stojanu a použití materiálů při jeho konstrukci je rozhodující. K vývoji našich stojanů na vybavení používáme osvědčenou techniku ​​ladění sluchem stejným způsobem, jako se vyvíjejí ty nejlepší hudební nástroje. Z rozsáhlého výzkumu jsme zjistili, že použití neželezných kovů, jako je hliník a bronz, spolu s přírodními materiály, jako je dřevo a bambus, snižují rezonanci. Kromě toho tvar polic a sloupků použitých v HiFi stojanu určí, jak bude rezonance ošetřena. Zejména jsme zjistili, že lehká, ale tuhá konstrukce poskytuje jasnější a čistší hudební výkon.Náš první stojan – Q4 – byl uveden na trh před dvaceti lety a stále je jedním z našich nejoblíbenějších stojanů po celém světě. Výkonější stojan SVT byl vyvinut pro větší HiFi systémy a lepší zvukový výkon. Nyní jsme spustili Bronze Upgrade, který lze snadno dodatečně namontovat na jakýkoli stojan nebo nástěnný držák Q4EVO nebo SVT. Bronze má širší tonální spektrum a lepší vlastnosti, které otevírají zvukovou scénu vašeho systému, takže je hudebnější a zábavnější bez ztráty detailů. Abychom rozšířili výhody Bronze Upgrade na všechny komponenty v systému, vyvinuli jsme referenční vysoce výkonný HiFi stojan X-Reference. Čtvercové nebo obdélníkové police podporují stojaté vlny, které mohou zkreslit zvuk vašeho systému. Použitím zakřiveného designu se vyhneme rovnoběžným liniím, čímž se sníží stojaté vlny i hmotnost. Tento princip jsme rozšířili na X-Reference s extrémnějším zakřivením a zkosením hran, abychom snížili hmotnost spolu se středovým otvorem, který umožňuje polici SVT dýchat.


Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení