Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

DUKE

Hledání dokonalé hudební reprodukce připomíná dlouhou cestu trvale stoupajícím terénem. Jakmile člověk dosáhne viditelného cíle, je schopen vidět další, dále nahoru, na obzoru, pak další a další ... a v určitém okamžiku přijde DUKE.

DUKE nereprodukuje pouze hudbu. DUKE jí dává život.

Vítejte ve světě superlativ.

DUKE spojuje nejsofistikovanější technologii s nejlepším ručním zpracováním a má tedy jediný cíl: dokonalý zvuk.

Nejlepší prostorové vyjádření, absolutní tonální přesnost, nejvyšší možná dynamika - DUKE představuje vrchol současné výroby reproduktorů.


Všechny komponenty DUKE mají exkluzivní a proprietární design a konstrukci:

Dva 12” měniče wooferu na kanál jsou vyrobeny ze sendviče ze skleněných vláken / papírových buněk, což má za následek enormní stabilitu / tuhost s velmi nízkou hmotností.

Měnič 8” středního pásma je vyroben z vláken papyru - i zde se nízká hmotnost kombinuje s vysokou stabilitou a tuhostí.

Výškový reproduktor je také interní výroby. Titanová membrána potažená nitridem titanu v kombinaci s velkou kmitací cívkou a naším hliníkovým hornem Trenner & Friedl hraje s hbitostí a precizností až do těch nejvzdálenějších výšek. A tím to nekončí! Duke korunovaný naším Diamond Tweeterem hraje až 80kHz, čímž propůjčuje obrazu, prostoru a zvukové scéně ještě větší přesnost a realismus.

Aby se zabránilo vzájemnému ovlivňování vnitřních a vnějších vibrací měničů, jsou středobasové a vysokofrekvenční skříně odpojeny od basových sekcí. Toto oddělení také umožňuje individuální a konkrétní nastavení horní sekce v za účelem optimalizace úhlu a polohy pro danou pozici poslechu. Menší moduly skříně jsou také tužší a méně rezonují, než je možné u jediné větší skříně - což také účinně snižuje nežádoucí rezonance.

Hybridní aktivní crossoverový systém

DUKE spoléhá na hybridní aktivní crossover systém, vyžadující dva zesilovače na kanál. Středně / vysokofrekvenční modul využívá pasivní výhybku nejvyšší kvality. Tento modul je pak aktivně přepnut na basové moduly pomocí vysoce propracovaných proprietárních dvojitých monofonních elektronických výhybek, které jsou plně vyvážené.

Vlastnosti: sloupový reproduktor, ozvučnice postavené v proporcích zlatého řezu, Multiplexové březové dřevo různých hustot, sedmvrstvý lak, středová komora s ventilačními otvory pro vyrovnávání tlaku, oddělené prvky, středová jednotka nastavitelná, vysoce přesný horn pro vysokofrekvenční měnič, aktivní výhybka pro nízkofrekvenční sekci, nejlepší vyhýbkové komponenty od Mundorfu, olejové/stříbrné caps, fóliové cívky, vysoce kvalitní MOX rezistory, vnitřní kabeláž Cardas Clear, terminály Cardas z čisté mědi.
Měniče: 2 x 12” voštinová membrána 1 x 8” membrána z papyrusového vlákna, dřevěná fázová zástrčka, 1 x 1,75 ” hornový kompresní driver, titanová membrána potažená TiN 1 x 0,8 "ultra tuhá diamantová membrána, rozptyl 360 °, difuzér Swarovsky ve tvaru zlatého řezu.
Frekvenční odezva: 22 Hz (f-6 DB) až 80 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 92 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 8 Ohmů
Rozměry: výška 1500mm, šířka 500mm, hloubka 850mm, hmotnost 136kg
Povrchy: dle přání zákazníka
 
 
 
 
 
 
Duke cena na dotaz...
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení