Zpět do obchodu

Registrace

DUKE

Hledání dokonalé hudební reprodukce připomíná dlouhou cestu trvale stoupajícím terénem. Jakmile člověk dosáhne viditelného cíle, je schopen vidět další, dále nahoru, na obzoru, pak další a další ... a v určitém okamžiku přijde DUKE.

DUKE nereprodukuje pouze hudbu. DUKE jí dává život.

Vítejte ve světě superlativ.

DUKE spojuje nejsofistikovanější technologii s nejlepším ručním zpracováním a má tedy jediný cíl: dokonalý zvuk.

Nejlepší prostorové vyjádření, absolutní tonální přesnost, nejvyšší možná dynamika - DUKE představuje vrchol současné výroby reproduktorů.


Všechny komponenty DUKE mají exkluzivní a proprietární design a konstrukci:

Dva 12” měniče wooferu na kanál jsou vyrobeny ze sendviče ze skleněných vláken / papírových buněk, což má za následek enormní stabilitu / tuhost s velmi nízkou hmotností.

Měnič 8” středního pásma je vyroben z vláken papyru - i zde se nízká hmotnost kombinuje s vysokou stabilitou a tuhostí.

Výškový reproduktor je také interní výroby. Titanová membrána potažená nitridem titanu v kombinaci s velkou kmitací cívkou a naším hliníkovým hornem Trenner & Friedl hraje s hbitostí a precizností až do těch nejvzdálenějších výšek. A tím to nekončí! Duke korunovaný naším Diamond Tweeterem hraje až 80kHz, čímž propůjčuje obrazu, prostoru a zvukové scéně ještě větší přesnost a realismus.

Aby se zabránilo vzájemnému ovlivňování vnitřních a vnějších vibrací měničů, jsou středobasové a vysokofrekvenční skříně odpojeny od basových sekcí. Toto oddělení také umožňuje individuální a konkrétní nastavení horní sekce v za účelem optimalizace úhlu a polohy pro danou pozici poslechu. Menší moduly skříně jsou také tužší a méně rezonují, než je možné u jediné větší skříně - což také účinně snižuje nežádoucí rezonance.

Hybridní aktivní crossoverový systém

DUKE spoléhá na hybridní aktivní crossover systém, vyžadující dva zesilovače na kanál. Středně / vysokofrekvenční modul využívá pasivní výhybku nejvyšší kvality. Tento modul je pak aktivně přepnut na basové moduly pomocí vysoce propracovaných proprietárních dvojitých monofonních elektronických výhybek, které jsou plně vyvážené.

Vlastnosti: sloupový reproduktor, ozvučnice postavené v proporcích zlatého řezu, Multiplexové březové dřevo různých hustot, sedmvrstvý lak, středová komora s ventilačními otvory pro vyrovnávání tlaku, oddělené prvky, středová jednotka nastavitelná, vysoce přesný horn pro vysokofrekvenční měnič, aktivní výhybka pro nízkofrekvenční sekci, nejlepší vyhýbkové komponenty od Mundorfu, olejové/stříbrné caps, fóliové cívky, vysoce kvalitní MOX rezistory, vnitřní kabeláž Cardas Clear, terminály Cardas z čisté mědi.
Měniče: 2 x 12” voštinová membrána 1 x 8” membrána z papyrusového vlákna, dřevěná fázová zástrčka, 1 x 1,75 ” hornový kompresní driver, titanová membrána potažená TiN 1 x 0,8 "ultra tuhá diamantová membrána, rozptyl 360 °, difuzér Swarovsky ve tvaru zlatého řezu.
Frekvenční odezva: 22 Hz (f-6 DB) až 80 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 92 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 8 Ohmů
Rozměry: výška 1500mm, šířka 500mm, hloubka 850mm, hmotnost 136kg
Povrchy: dle přání zákazníka
 
 
 
 
Zpět do obchodu