Zpět do obchodu

Registrace

ISIS

Náš nový ISIS je velmi přátelský ke svému okolí. Hodí se do všech stylů, snadno se integruje a jeho zvuk je nebeský. Elegantně tvarovaná skříňka se mírně opírá. Zdá se, že vzdoruje fyzice tím, že se „vznáší“ přes masivní spodní desku.

To vše je pro akustické účely, minimalizuje vnitřní stojaté vlny a vyztužuje konstrukci.

Díky speciálním zarovnaným větracím otvorům je akustické přizpůsobení místnosti perfektní. Poprvé jsme použili naše pilovité profilové desky pro stěny skříně. Jsou o třetinu méně objemné a mnohem tužší než běžné překližky. Výsledkem je, že jemné detaily zní ještě jemněji a vysoké impulsy jsou dodávány bez námahy.

Jména všech našich reproduktorů tradičně pocházejí od hudebníků nebo kapel. Post-metalová skupina ISIS jako jmenovec znamená bezmeznou dynamiku, plný zvuk, ale také kontrolu a muzikálnost.

TO JE ONO.

Vlastnosti: sloupový reproduktor, navrženo s ohledem na zlatý řez, vyrobeno z vícevrstvých desek pro maximální tuhost a lehkost, středová komora s akustickým odporem proudění, vícevrstvý lak, výztuha je vyrobena z překližky, tlumené recyklovanou kompozitní vlněnou plstí, středová membrána impregnovaná italským olejovým lakem, koaxiální princip: bodový zdroj, plynulá fáze a dokonalá odezva, neodymové magnetické systémy pro vysokou účinnost, nejlepší vyhýbkové komponenty od Mundorfu, vnitřní kabeláž Cardas také zkonstruovaná ve zlatém řezu, patentované terminály Cardas Bi-wiring nebo bi-amping, může být umístěn v blízkosti stěn a rohů.
Měniče: 1 x 15 ”basová papírová membrána, 1 x 8” středová papírová lakovaná membrána, 1 x 1,75” koaxiální titanový kompresní hornový výškový měnič
Frekvenční odezva: 28 Hz (f-3 DB) až 40 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 91 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 6 Ohm
Rozměry (s nohami): výška 1200mm, šířka 500mm, hloubka 450mm, hmotnost 65kg
Povrchy: Bělený dub, Přírodní Ořech, Noční šedá, ostatní na vyžádání
 
 
Zpět do obchodu