Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

OSIRIS

Se svými drobnými rozměry zabírá Osiris jen omezený prostor v obývacím pokoji! Umístěný blízko ke stěnám vyzařuje elegantní a diskrétní vzhled.

Nikdy nebude dominovat ve Vašem pokoji! Ale když pustíte hudbu ... zachytí vás mrknutím oka! Dotkne se vašeho srdce svou obrovskou duší, přesným, rychlým a organickým zvukem a přinese velké WOW !!

Osiris to všechno má!

Vlastnosti: sloupový reproduktor, proporce zlatého řezu, multiplexové březové dřevo různých hustot, vícevrstvý lak, papírové membrány středobasových měničů impregnované vícevrstvou povrchovou úpravou italským olejovým lakem, Horn/Reflex vyzařování basů pro ideální přizpůsobení místnosti, nejlepší komponenty vyhýbky od Mundorfu, princip koaxiálního reproduktoru; bodový zdroj, plynulá fáze a perfektní kroková odezva, vnitřní kabeláž Cardas také zkonstruovaná v proporcích zlatého řezu, patentované terminály Cardas, může být umístěn v blízkosti stěn a rohů.
Měniče: 1 x 6,5 ”papírová membrána potažený olejovým lakem 1 x 1 ”koaxiální kompresní měnič s titanovou membránou
Frekvenční odezva: 38 Hz (f-6 DB) až 30 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 88,7 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 8 Ohm
Rozměry: výška 850 mm, šířka 360 mm, hloubka 370mm, hmotnost 25 kg
Povrchy: Přírodní ořech, Ořech amaranth, Opalovaný ořech, ostatní na vyžádání
 
 
Osiris od 168 740,- Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení