Zpět do obchodu

Registrace

RA

Původní, standard-nastavující člen naší nové řady špičkových reproduktorů Natural Fidelity Line: Design destilovaný až k základním prvkům - technologie a ruční řemeslné zpracování v dokonalé harmonii.

RAův stoický exteriér rozpoutá muzikálnost, která prostě nepustí - oko se uklidní, ucho se raduje. RA hraje s energií a dynamikou - pokud je to požadováno, dokonce i při původní úrovni hlasitosti. Ra si zároveň zachovává svého delikátního ducha s citlivostí pro ty nejjemnější nuance.

Výškový reproduktor vlastní výroby, který je také použit v našem referenčním modelu DUKE, je namontován soustředně do srdce dvanáctipalcového basového reproduktoru, čímž je dosaženo stabilní homogenní tonality bez ohledu na polohu poslechového místa.

Vlastnosti: stojanový koaxiální reproduktor, proporce zlatého řezu, Multiplexové březové dřevo různých hustot, sedmivrstvý lak, integrální základna z masivního bukového tvrdého dřeva, papírové membrány impregnované šestivrstvou povrchovou úpravou italským olejovým lakem, vysoce přesný masivní horn pro vysokofrekvenční měnič, nejkvalitnější vyhýbkové komponenty od Mundorfu, olejové/stříbrné caps, fóliové cívky, vysoce kvalitní MOX rezistory, vnitřní kabeláž Cardas také zkonstruovaná v zlatých řezech, Cardas terminály, může být umístěn v blízkosti stěn a rohů
Měniče: 1 x 12 ” papírová membrána potažená olejovým lakem 1 x 1,75 ” hornový kompresní driver, titanová membrána potažená TiN
Frekvenční odezva: 40 Hz (f-6 DB) až 40 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 95 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 8 Ohm
Rozměry: výška 1200mm, šířka 500mm, hloubka 350mm, hmotnost 42 kg
Povrchy: Přírodní ořech, Ořech amaranth, Opalovaný ořech, ostatní na vyžádání
 
 


Zpět do obchodu