Servery INNUOS za zvýhodněné ceny s plnou zárukou!!! Navštivte sekci "Výprodej ze studia" v našem E-shopu.
Zpět do obchodu

Registrace

RA

Původní, standard-nastavující člen naší nové řady špičkových reproduktorů Natural Fidelity Line: Design destilovaný až k základním prvkům - technologie a ruční řemeslné zpracování v dokonalé harmonii.

RAův stoický exteriér rozpoutá muzikálnost, která prostě nepustí - oko se uklidní, ucho se raduje. RA hraje s energií a dynamikou - pokud je to požadováno, dokonce i při původní úrovni hlasitosti. Ra si zároveň zachovává svého delikátního ducha s citlivostí pro ty nejjemnější nuance.

Výškový reproduktor vlastní výroby, který je také použit v našem referenčním modelu DUKE, je namontován soustředně do srdce dvanáctipalcového basového reproduktoru, čímž je dosaženo stabilní homogenní tonality bez ohledu na polohu poslechového místa.

Vlastnosti: stojanový koaxiální reproduktor, proporce zlatého řezu, Multiplexové březové dřevo různých hustot, sedmivrstvý lak, integrální základna z masivního bukového tvrdého dřeva, papírové membrány impregnované šestivrstvou povrchovou úpravou italským olejovým lakem, vysoce přesný masivní horn pro vysokofrekvenční měnič, nejkvalitnější vyhýbkové komponenty od Mundorfu, olejové/stříbrné caps, fóliové cívky, vysoce kvalitní MOX rezistory, vnitřní kabeláž Cardas také zkonstruovaná v zlatých řezech, Cardas terminály, může být umístěn v blízkosti stěn a rohů
Měniče: 1 x 12 ” papírová membrána potažená olejovým lakem 1 x 1,75 ” hornový kompresní driver, titanová membrána potažená TiN
Frekvenční odezva: 40 Hz (f-6 DB) až 40 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 95 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 8 Ohm
Rozměry: výška 1200mm, šířka 500mm, hloubka 350mm, hmotnost 42 kg
Povrchy: Přírodní ořech, Ořech amaranth, Opalovaný ořech, ostatní na vyžádání
 
 


RA
od 439 400,- Kč

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení