Zpět do obchodu

Registrace

TALIESIN

Tento reproduktor má původ v úplném začátku společnosti Trenner & Friedl.

Ještě před více než 25 lety navrhl Andreas Friedl pro svou vlastní potřebu velmi velký (a máme na mysli VELKÝ) reproduktor, referenci, obrovskou radost.

Když on a Peter Trenner založili značku, Taliesin (šedý) žil s Peterem mnoho let. Bylo to měřítko pro všechny přicházející reproduktory.

Nyní je 25. výročí na obzoru a přátelé nechtěli oslavovat bez Taliesinu. Úkolem bylo stvořit důstojného nástupce úžasného předka.
Nese sílu bez omezení, je to bard jemného ducha, měřítko samo o sobě.

Vlastnosti: sloupový reproduktor, navrženo s ohledem na zlatý řez, Multiplexové březové dřevo různých hustot, vícevrstvý lak, tlumené recyklovanou kompozitní vlněnou plstí, v hlavním frekvenčním rozsahu princip koaxiálního reproduktoru; bodový zdroj, plynulá fáze a dokonalá reakce, obrovský nízkofrekvenční měnič pro pohyb velkého množství vzduchu, jednosměrný vyzařovací výškový reproduktor pro nejjemnější detaily, membrány impregnované vícevrstvou povrchovou úpravou italským olejovým lakem, nejlepší vyhýbkové komponenty od Mundorfu, vnitřní kabeláž Cardas také zkonstruovaná v zlatém řezu, patentované terminály Cardas, může být umístěn v blízkosti stěn a rohů.
Měniče: 1 x 18” papírová membrána, 1 x 12” papírová membrána s koaxiální textilní kopulkou, 1 x 1,75 ”koaxiální titanový kompresní driver 1 x transformátor pohybu vzduchu
Frekvenční odezva: 30 Hz (f-6 DB) až 40 kHz (f-3 DB)
Citlivost: 92 dB (2,83 V / 1 m)
Impedance: 6 Ohmů
Rozměry: výška 1500mm, šířka 620mm, hloubka 580mm, hmotnost cca 100kg
Povrchy: Přírodní ořech, Noční šedá, Bělený javor, Eko palisandr, ostatní na vyžádání
 
 
 
Zpět do obchodu